Xantispharma

 

Objednávání a platba

Aby byla vaše návštěva našich webových stránek https://xantispharma.cz/(the “Site”) co nejpříjemnější, popisují následující kroky, jak probíhá proces objednávání a platby.

Objednávání

1. Chcete-li provést objednávku, musíte vyplnit celý náš objednávkový formulář, nemusíte si k tomu vytvářet účet.
2. Vyberte požadovaný způsob platby, viz níže, které způsoby platby jsou k dispozici.
3. Než budete moci objednávku zaokrouhlit, odsouhlaste prosím naše obchodní podmínky, že jste zkontrolovali své údaje a souhlasíte s povinností platby. Pokud s tím souhlasíte, můžete to zaškrtnout a stisknout tlačítko “Objednat”, abyste mohli provést objednávku.
4. Poté vás přesměrujeme do zabezpečeného platebního prostředí jednoho z našich platebních partnerů. Zde musíte postupovat podle kroků zobrazených na obrazovce.
5. Po dokončení platebního procesu budete vráceni na naše webové stránky. Zde se zobrazí oznámení se stavem vaší platby, po úspěšném dokončení platebního procesu obdržíte e-mailem potvrzení objednávky s informacemi o vaší objednávce.

Po odeslání objednávky ji již nelze zobrazit, změnit ani zrušit on-line. Pro změnu nebo zrušení objednávky se obraťte na náš zákaznický servis, naši zaměstnanci změnu nebo zrušení vyřídí.

Platba

Abychom vám co nejvíce usnadnili proces platby, nabízíme širokou škálu důvěryhodných platebních metod, níže naleznete informace pro jednotlivé platební metody.

PayPal je mezinárodní platební služba, pomocí které může spotřebitel prostřednictvím platební karty, nebo elektronické peněženky, ve které jsou uloženy oblíbené platební metody. Služba PayPal je přínosem pro každou společnost, která se zaměřuje na mezinárodní expanzi.
Dobírka
Zboží zaplatíte přímo dopravci při doručení na vámi uvedenou doručovací adresu.

 

 

Xantispharma
Logo
Porovnat položky
  • Celkem (0)
Porovnat
Nákupní košík